Insert Częstochowa - Kasy fiskalne Częstochowa, Serwis laptopów Częstochowa

Serwis LaptopówSerwis komputerówSerwis kas fiskalnychHostingStrony wwwObsługa informatycznaTusze / ToneryAktualizacja systemów do windows 10 Aktualizacja systemów do windows 11Wymiana Dysku HDD na SSDInstalacja Windows / Linux

Przejdź do treści

Insert Częstochowa

Firma BSD-NET oferuje szeroki wybór oprogramowania dla firm, w tym produkty takie jak Subiekt GT, Mikrosubiekt, Rachmistrz GT, Gestor GT, Subiekt Nexo, Rewizor GT oraz Gratyfikant GT.
Subiekt GT to popularne narzędzie do prowadzenia sprzedaży i magazynu, oferujące szereg funkcji ułatwiających zarządzanie firmą. Mikrosubiekt to rozszerzenie Subiekt GT, skierowane do małych i średnich firm, oferujące podobne możliwości w prostym i intuicyjnym interfejsie.
Rachmistrz GT to narzędzie do prowadzenia księgowości, oferujące szereg funkcji umożliwiających prowadzenie ksiąg rachunkowych i deklaracji podatkowych. Gestor GT to program do zarządzania firmą, oferujący szereg narzędzi do planowania i kontroli działalności.
Subiekt Nexo to rozszerzenie Subiekt GT, skierowane do sklepów internetowych, umożliwiające integrację z platformami e-commerce. Rewizor GT to narzędzie do prowadzenia kontroli wewnętrznej, umożliwiające wystawianie protokołów i raportów. Gratyfikant GT to program do obsługi nagród i premii dla pracowników.
mikroSubiekt dla Windows
[fakturowanie, kartoteka kontrahentów, kartoteka towarów]
Niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Został stworzony przede wszystkim z myślą o małych firmach handlowo-usługowych, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.
150.00 zł
Dodaj
Gestor nexo
Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.
322.00 zł
Dodaj
Rachmistrz GT
[uproszczona księgowość, ryczałt, środki trwałe, podstawowa obsługa płac]
Nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
365.00 zł
Dodaj
Subiekt nexo
Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.
490.00 zł
Dodaj
Gestor GT
[CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, planowanie i rejestrowanie zadań, poczta elektroniczna, wysyłki grupowe]
Wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Kompleksowo wspomaga działania związane z obsługą klienta, takie jak gromadzenie informacji, zarządzanie kontaktami, realizacja i analiza działań handlowych i marketingowych. Współpracuje z Subiektem GT.
615.00 zł
Dodaj
Subiekt GT
[sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki]

Nowoczesny system sprzedaży przeznaczony dla firm, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze program sprawdza się w każdej sytuacji.
650.00 zł
Dodaj
REWIZOR GT
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.
Program pod Windows, Obsługuje 15 podmiotów gosp.
1200.00 zł
Dodaj
Gratyfikant GT
[ewidencja osobowa, umowy o prace, zlecenia, akordy, ECP, wypłaty, deklaracje PIT i ZUS, współpraca z Płatnikiem]
Nowoczesny system kadrowo-płacowy, wyposażony w wiele rozbudowanych funkcji umożliwiających m.in. sprawne prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów i deklaracji, ewidencjonowanie wypłat. System obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych i współpracuje z programem Płatnik.
1229.00 zł
Dodaj
tel: +512290064
       +343633332
  E-mail:
BSD-NET
Al. 11-listopada 1/3
CH Estakada box 5 - parter
42-200 Częstochowa
Kasy fiskalne Częstochowa
Wróć do spisu treści