Kasy fiskalne czestochowa - Kasy fiskalne Częstochowa, Serwis laptopów Częstochowa

Serwis LaptopówSerwis komputerówSerwis kas fiskalnychHostingStrony wwwObsługa informatycznaTusze / Tonery

Przejdź do treści

Kasy fiskalne czestochowa

              


Zapraszamy do naszej strony poświęconej urządzeniom fiskalnym.
Strona mieści się pod adresem:

Pierwsze urządzenia fiskalne Online w ofercie !
(sprzedaż od 01-05-2019)
Posnet Bingo Online
Online
Bingo ONLINE to urządzenie z bardzo popularnej linii kas Bingo. Bardzo często wybierane jest ono przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Przede wszystkim doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK.
0.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasa fiskalna Posnet Ergo Online
Online
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).
1300.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasa fiskalna Fawag Lite Online
Online
To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas
1474.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Posnet Mobile Online
Online
To najmniejsza kasa fiskalna online dostępna na rynku. Bez problemu można ją wrzucić do teczki lub włożyć do kieszeni i udać się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.
W tej chwili dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownik ma moduł WiFi/Bluetooth lub modem 3G.
1550.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka Fiskalna Posnet Temo Online
Online
To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.
2337.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Posnet Trio Online
Online
Drukarka Posnet Trio ONLINE to bardzo nowoczesne urządzenie, które świetnie wkomponuje się do współczesnego przemysłowego desing'u. Ta drukarka fiskalna została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017.
Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych urządzeń fiskalnych tego typu. Kiedy zainstaluje się na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno tak nowoczesne rozwiązanie wzbudzi zainteresowanie klientów. Drukarka fiskalna TRIO świetnie będzie się prezentować w butiku lub na wyspie marketowej. Dobrze sprawdzi się również w sklepie spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to można polecić także do cukierni, piekarni oraz do fast-foodów.
2410.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka Fiskalna Posnet Thermal XL 2
Online
Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.
2964.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Posnet Thermal HD Online
Online
Drukarka fiskalna do zadań specjalnych Posnet Thermal HD teraz dostępna jest również w wersji ONLINE. Szczególnie dobrze sprawdzi się w biznesie prowadzonym w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu. Thermal HD ONLINE wyposażona jest w wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskuje się niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.
3150.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Urządzenia fiskalne EJ
Kasa fiskalna FAWAGLite
Kasy Fiskalne
Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie.
1230.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasa fiskalna Posnet Ergo
Kasy Fiskalne
Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.
1290.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL
Kasy Fiskalne
Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową oraz elektroniczną kopię paragonu.
1300.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Posnet Mobile HS EJ
Kasy Fiskalne
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ wyposażona jest w moduł kopii elektronicznej paragonu (tzw. Electronic Journal). Oznacza to, że drukowane są tylko oryginały paragonów (dla klienta), a kopie paragonów zapisują się w formie elektronicznej na standardowej karcie SD (tzw. Informatycznym Nośniku Danych). Takie rozwiązanie to duża oszczędność dla Twojej firmy na kosztach eksploatacyjnych, ale przede wszystkim jest to duże ułatwienie - nie ma obowiązku przechowywania papierowych rolek kopii.
1350.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasa fiskalna Posnet Revo
Kasy Fiskalne
Revo - rewolucja w kasach fiskalnych. Nowatorskie urządzenie oferujące ogromną funkcjonalność, niespotykaną do tej pory w kasach fiskalnych funkcjonalność i roźnorodność kolorystyczną.Rewolucyjne połączenie kasy z wagą umożliwi sprzedaż towarów ważonych bezpośrednio z klawiatury kasy i przy zastosowaniu wyświetlacza kasy. Tarowanie, zerowanie działa z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.Posnet Revo dostępne jest w sześciu modnych kolorach, dzięki temu będzie pasować do wystroju każdego sklepu. Urządzenie potrafi współpracować z komputerem, skanerem, wagą, szufladą, weryfikatorem cen, drukarką paragonową, multiplekserem, modemem GPRS, wagą zintegrowaną, czytnikiem magnetycznym, pendrivem, terminalem płatniczym, hubem USB, tunelem portów.(cena bez wagi)
1880.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasa fiskalna Posnet Neo EJ Standard
Kasy Fiskalne
Kasa Posnet Neo EJ przeznaczona jest do pracy w średnich i dużych sklepach. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD/SDHC.

Kasa Posnet Neo EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej będzie rejestrował sprzedaż moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną lista zmian w nowej wersji kasy NEO EJ.
1899.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS - Bileterka
Drukarki Fiskalne
Temo HS bileterka to innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach oparte na specjalizowanej wersji drukarki fiskalnej. Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej.
2337.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ
Drukarki Fiskalne
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.
Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.
Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania
2337.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka fiskalna Posnet TRIO
Drukarki Fiskalne
Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.
2767.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD
Drukarki Fiskalne
Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.
2939.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Drukarka fisklana Posnet Thermal XL 2
Drukarki Fiskalne
Posnet Thermal XL 2 to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!
Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.
Posnet Thermal XL 2 występuje w trzech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED
2964.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Kasy Online
Promocja
        
Kupując kasę FAWAG Lite otrzymujesz Kupon, który uprawnia do zakupu kasy FAWAG Lite w wersji OnLine z opustem w wysokości 200zł oraz zyskujesz 5 lat gwarancji na pamięć fiskalną kasy w wersji OnLine.
Drukarki Online
tel: +512290064
       +343633332
  E-mail:
BSD-NET
Al. 11-listopada 1/3
CH Estakada box 5 - parter
42-200 Częstochowa
Copyright (c) 2004-2019 BSD-NET
Wróć do spisu treści